Spring Day to Night Makeup - Po Slovensky (Video)

Mnohí z vás chceli aby som skúsila urobiť video v slovenskom alebo českom jazyku a tak ... je to tu! Možno nemám perfektnú výslovnosť, a určíte robím chyby so skloňovaním, ale kým mi rozumiete tak som šťastná. :)

Tento look môžete nosiť aj cez deň aj v noci. Biela a fialova farba nám pripomína jar kým strieborna vyziaruje počas diskotéky. Možno sa ti bude aj hodiť na školský ples! Čo povieš?

No, aj keď možno nemám perfektnú formu, snažila som sa aspoň ukázať jeden look ktorý v poslednej dobe nosím. Dúfam že sa bude páčiť, a že ak skúsite vytvoriť tento look doma.

PS - Mam tykat alebo vykat? :D

MarinaSays - Slovensky Mejkap Tutorial
MarinaSays Springtime Day to Night Makeup Tutorial (po Slovensky)

ENG // So many people were asking me to make a video in Slovak or Czech... well, here it is! I may not have the best pronunciation (and I definitely make many grammatical mistakes), but as long as my viewers understand it's okay. 
This day to night look is great for a busy Thursday or Friday when going straight out after work. Or even a school dance! 

Paci sa ti moj look? Zoznam produktov:

Biela ceruzka - Catrice Kohl Kajal, DM // Fialova odtien - Catrice, DM // Cierna vodotesna linka - Gabriella Salvete // Riasenka - Maybelline Big Eyes, DM // Lak na nechty - Sally Hansen Fuzzy Coat // Lesk na pery - Lancôme 

Ak mas zaujem o dalsich slovenskych videi, daj vediet dole v komentoch :)